page_banner

නිෂ්පාදන

  • 40Gb/s QSFP+ CWDM 40km DDM Duplex LC optical transceiver

    40Gb / s QSFP + CWDM 40km DDM Duplex LC optical transceiver

    40Gb / s 40km QSFP + Transceiver යනු කිලෝමීටර 40 ක දෘශ්‍ය සන්නිවේදන යෙදුම් සඳහා නිර්මාණය කර ඇති සම්ප්‍රේෂක මොඩියුලයකි. මෙම සැලසුම IEEE P802.3ba ප්‍රමිතියේ 40GBASE-ER4 හා QSFP බහු ප්‍රභව ගිවිසුමට (MSA) අනුකූල වේ.
  • 155Mb/s SFP 1310nm/1550nm 20km DDM Simplex LC optical transceiver

    155Mb / s SFP 1310nm / 1550nm 20km DDM Simplex LC optical transceiver

    100Gb / s CFP4 100GBASE-SR4 ඊතර්නෙට් සඳහා නිර්මාණය කර ඇත. ඒවා CFP4 MSA, IEEE 802.3ba 100GBASE-SR4 සහ CAUI-4, සහ OIF CEI-28G-VSR සමඟ අනුකූල වේ. දෘශ්‍ය සම්ප්‍රේෂක RoHS හි අවශ්‍යතාවයට අනුකූල වේ.
  • 155Mb/s SFP 1310nm/1550nm 40km DDM Simplex LC optical transceiver

    155Mb / s SFP 1310nm / 1550nm 40km DDM Simplex LC optical transceiver

    සම්ප්‍රේෂකය යනු වේගවත් ඊතර්නෙට්, එස්ඩීඑච් / සොනෙට්, ඩබ්ලිව්ඩීඑම් යෙදුම් යෙදුම සඳහා නිර්මාණය කර ඇත. සම්ප්‍රේෂක මොඩියුලය IEEE802.3Z සහ SFF-8472 සමඟ අනුකූල වේ. එය RoHS හි අවශ්‍යතාවයට අනුකූල වේ.
  • 155Mb/s SFP 1310nm/1550nm 80km DDM Simplex LC optical transceiver

    155Mb / s SFP 1310nm / 1550nm 80km DDM Simplex LC optical transceiver

    සම්ප්‍රේෂකය යනු වේගවත් ඊතර්නෙට්, එස්ඩීඑච් / සොනෙට්, ඩබ්ලිව්ඩීඑම් යෙදුම් යෙදුම සඳහා නිර්මාණය කර ඇත. සම්ප්‍රේෂක මොඩියුලය IEEE802.3Z සහ SFF-8472 සමඟ අනුකූල වේ. එය RoHS හි අවශ්‍යතාවයට අනුකූල වේ.
  • 155Mb/s SFP CWDM 80km DDM Duplex LC optical transceiver

    155Mb / s SFP CWDM 80km DDM Duplex LC optical transceiver

    සම්ප්‍රේෂකය යනු සොනෙට්, එස්ඩීඑච්, වෙනත් දෘශ්‍ය සබැඳි යෙදුම සඳහා නිර්මාණය කර ඇත. සම්ප්‍රේෂක මොඩියුලය IEEE802.3Z සහ SFF-8472 සමඟ අනුකූල වේ. එය RoHS හි අවශ්‍යතාවයට අනුකූල වේ.
  • 155Mbps SFP 1310nm 20km DDM Duplex LC optical transceiver

    155Mbps SFP 1310nm 20km DDM Duplex LC optical transceiver

    සම්ප්‍රේෂකය යනු සොනෙට්, එස්ඩීඑච් සහ වෙනත් දෘශ්‍ය සම්බන්ධතා යෙදුම් සඳහා නිර්මාණය කර ඇත. සම්ප්‍රේෂක මොඩියුලය IEC60825-1 සහ SFF-8472 සමඟ අනුකූල වේ. එය RoHS හි අවශ්‍යතාවයට අනුකූල වේ.
  • 6Gb/s SFP+ 1310nm 10km DDM DFB Duplex LC optical transceiver

    6Gb / s SFP + 1310nm 10km DDM DFB Duplex LC optical transceiver

    සම්ප්‍රේෂකය යනු මෙට්‍රෝ / ප්‍රවේශ ජාල, ෆයිබර් චැනල් සහ සීපීආර්අයි යෙදුම සඳහා නිර්මාණය කර ඇත. සම්ප්‍රේෂක මොඩියුලය SFP + බහු ප්‍රභව ගිවිසුමට (MSA) අනුකූල වන අතර RoHS හි අවශ්‍යතාවයට අනුකූල වේ.
  • 6Gb/s SFP+ 1310nm 20km DDM DFB Duplex LC optical transceiver

    6Gb / s SFP + 1310nm 20km DDM DFB Duplex LC optical transceiver

    සම්ප්‍රේෂකය යනු මෙට්‍රෝ / ප්‍රවේශ ජාල, ෆයිබර් චැනල් සහ සීපීආර්අයි යෙදුම සඳහා නිර්මාණය කර ඇත. සම්ප්‍රේෂක මොඩියුලය SFP + බහු ප්‍රභව ගිවිසුමට (MSA) අනුකූල වන අතර RoHS හි අවශ්‍යතාවයට අනුකූල වේ.
  • 6Gb/s SFP+ 1310nm 40km DDM DFB Duplex LC optical transceiver

    6Gb / s SFP + 1310nm 40km DDM DFB Duplex LC optical transceiver

    සම්ප්‍රේෂකය යනු මෙට්‍රෝ / ප්‍රවේශ ජාල, ෆයිබර් චැනල් සහ සීපීආර්අයි යෙදුම සඳහා නිර්මාණය කර ඇත. සම්ප්‍රේෂක මොඩියුලය SFP + බහු ප්‍රභව ගිවිසුමට (MSA) අනුකූල වන අතර RoHS හි අවශ්‍යතාවයට අනුකූල වේ.
  • 6Gb/s SFP+ 1310nm 70km DDM DFB Duplex LC optical transceiver

    6Gb / s SFP + 1310nm 70km DDM DFB Duplex LC optical transceiver

    සම්ප්‍රේෂකය යනු මෙට්‍රෝ / ප්‍රවේශ ජාල, ෆයිබර් චැනල් සහ සීපීආර්අයි යෙදුම සඳහා නිර්මාණය කර ඇත. සම්ප්‍රේෂක මොඩියුලය SFP + බහු ප්‍රභව ගිවිසුමට (MSA) අනුකූල වන අතර RoHS හි අවශ්‍යතාවයට අනුකූල වේ.
  • 10G XFP Duplex/CWDM/DWDM/BIDI Optical Transceivers

    10G එක්ස්එෆ්පී ඩුප්ලෙක්ස් / සීඩබ්ලිව්ඩීඑම් / ඩීඩබ්ලිව්ඩීඑම් / බිඩි ඔප්ටිකල් ට්‍රාන්ස්වර්වර්

    10G එක්ස්එෆ්පී ඔප්ටිකල් මොඩියුලයට ඩුප්ලෙක්ස් / සීඩබ්ලිව්ඩීඑම් / ඩීඩබ්ලිව්ඩීඑම් / බිඩි ඇතුළත් වන අතර එය 300M සිට 80KM දක්වා විවිධ සම්ප්‍රේෂණ දුර සඳහා සහාය වේ. ඒවා 10-ගිගාබිට් ඊතර්නෙට්, සොනෙට් ඕසී -192 / එස්ඩීඑච් එස්ටීඑම් -64 සහ 10 ජී ෆයිබර් චැනල් 1200-එස්එම්-එල්එල්-එල් සමඟ අනුකූල වේ. ප්‍රධාන යෙදුම් ක්ෂේත්‍රය වන්නේ සීඩබ්ලිව්ඩීඑම් ජාලය / ඩීඩබ්ලිව්ඩීඑම් ජාලය / එස්ඩීඑච් / සොනෙට් / එෆ්සී සම්ප්‍රේෂණය සහ වෙනත් පරිසරයන් ය.
  • 40Gb/s QSFP+ 1310nm 2km DDM Duplex LC optical transceiver

    40Gb / s QSFP + 1310nm 2km DDM Duplex LC optical transceiver

    40Gb / s 2km QSFP + Transceiver යනු 40GBASE-LR4, InfiniBand QDR සහ DDR අන්තර් සම්බන්ධතා සහ 40G ටෙලිකොම් සම්බන්ධතා යෙදුම් සඳහා නිර්මාණය කර ඇති සම්ප්‍රේෂක මොඩියුලයකි. මෙම සැලසුම IEEE P802.3ba ප්‍රමිතියේ 40GBASE-LR4 සහ QSFP බහු ප්‍රභව ගිවිසුම (MSA) සහ QDR / DDR Infiniband දත්ත අනුපාතයන්ට අනුකූල වේ.
123456 ඊළඟ> >> පිටුව 1/9