page_banner

නිෂ්පාදන

  • 100Gb/s CFP 1310nm 10km DDM LAN-WDM EML optical transceiver

    100Gb / s CFP 1310nm 10km DDM LAN-WDM EML දෘෂ්‍ය සම්ප්‍රේෂකය

    සීඑෆ්පී සම්ප්‍රේෂක නිර්මාණය කර ඇත්තේ ගිගාබිට් ඊතර්නෙට් සම්බන්ධක 100 ක කිලෝමීටර 10 ට වැඩි තනි මොඩියුල තන්තු භාවිතා කිරීම සඳහා වන අතර එය සීඑෆ්පී එම්එස්ඒ පිරිවිතර හා අයිඊඊඊ 802.3ba 100GBASE-LR4 වලට අනුකූල වේ. MDIO හරහා ඩිජිටල් රෝග නිර්ණය ලබා ගත හැකිය. සීඑෆ්පී එල්ආර් 4 රෝඑච්එස් හි අවශ්‍යතාවයට අනුකූල වේ.
  • 100Gb/s CFP 850nm 100m DDM VCSEL optical transceiver

    100Gb / s CFP 850nm 100m DDM VCSEL ප්‍රකාශ සම්ප්‍රේෂකය

    සීඑෆ්පී සම්ප්‍රේෂක ගිගාබිට් ඊතර්නෙට් සම්බන්ධක 100 ක් සහ 10x11.2Gb / s බහුමාධ්‍ය OTN භාවිතය සඳහා නිර්මාණය කර ඇත. ඒවා CFP MSA පිරිවිතර හා IEEE 802.3ba 100GBASE-SR10 වලට අනුකූල වේ. MDIO හරහා ඩිජිටල් රෝග නිර්ණය ලබා ගත හැකිය. දෘශ්‍ය සම්ප්‍රේෂකය RoHS හි අවශ්‍යතාවයට අනුකූල වේ.
  • 100Gb/s CFP2 1310nm 10km DDM LAN-WDM EML optical transceiver

    100Gb / s CFP2 1310nm 10km DDM LAN-WDM EML දෘෂ්‍ය සම්ප්‍රේෂකය

    සීඑෆ්පී 2 සම්ප්‍රේෂක ගිගාබිට් ඊතර්නෙට් සම්බන්ධක 100 ක තනි මොඩියුල තන්තු 100 කට වඩා භාවිතා කිරීම සඳහා නිර්මාණය කර ඇති අතර එය සීඑෆ්පී එම්එස්ඒ සීඑෆ්පී 2 එච්ඩබ්ලිව් පිරිවිතර හා අයිඊඊඊ 802.3ba 100GBASE-LR4 වලට අනුකූල වේ. CFP MSA කළමනාකරණ අතුරුමුහුණත් පිරිවිතරයේ දක්වා ඇති පරිදි ඩිජිටල් රෝග නිර්ණය MDIO හරහා ලබා ගත හැකිය.
  • 100Gb/s CFP2 850nm 100m DDM VCSEL optical transceiver

    100Gb / s CFP2 850nm 100m DDM VCSEL දෘශ්‍ය සම්ප්‍රේෂකය

    සීඑෆ්පී 2 සම්ප්‍රේෂක ගිගාබිට් ඊතර්නෙට් සම්බන්ධක 100 ක් සහ 10x11.2Gb / s බහුමාධ්‍ය OTN භාවිතය සඳහා නිර්මාණය කර ඇත. ඒවා CFP2 MSA පිරිවිතර හා IEEE 802.3ba 100GBASE-SR10 වලට අනුකූල වේ. MDIO හරහා ඩිජිටල් රෝග නිර්ණය ලබා ගත හැකිය. දෘශ්‍ය සම්ප්‍රේෂකය RoHS හි අවශ්‍යතාවයට අනුකූල වේ.
  • 100Gb/s CFP4 1310nm 10km DDM LAN-WDM EML optical transceiver

    100Gb / s CFP4 1310nm 10km DDM LAN-WDM EML දෘෂ්‍ය සම්ප්‍රේෂකය

    100Gb / s CFP4 100GBASE ඊතර්නෙට් සඳහා නිර්මාණය කර ඇත. ඒවා CFP MSA, IEEE 802.3ba 100GBASE-LR4, IEEE802.3bm CAUI-4 සහ CEI-28G-VSR සමඟ අනුකූල වේ. දෘශ්‍ය සම්ප්‍රේෂකය RoHS හි අවශ්‍යතාවයට අනුකූල වේ.
  • 100Gb/s CFP4 850nm 100m DDM VCSEL optical transceiver

    100Gb / s CFP4 850nm 100m DDM VCSEL ප්‍රකාශ සම්ප්‍රේෂකය

    100Gb / s CFP4 100GBASE-SR4 ඊතර්නෙට් සඳහා නිර්මාණය කර ඇත. ඒවා CFP4 MSA, IEEE 802.3ba 100GBASE-SR4 සහ CAUI-4, සහ OIF CEI-28G-VSR සමඟ අනුකූල වේ. දෘශ්‍ය සම්ප්‍රේෂක RoHS හි අවශ්‍යතාවයට අනුකූල වේ.