page_banner

නිෂ්පාදන

  • 25Gb/s SFP28 LR 1310nm 10km DDM DFB LC optical transceiver

    25Gb / s SFP28 LR 1310nm 10km DDM DFB LC දෘශ්‍ය සම්ප්‍රේෂකය

    SFP28 සම්ප්‍රේෂක යනු ඉහළ කාර්යසාධනයක්, 25Gbps දත්ත අනුපාතයකට සහාය වන පිරිවැය effective ලදායී මොඩියුල සහ SMF හි උපරිම සම්බන්ධක දිග කිලෝමීටර 10 කි. එය 25GBASE-LR ඊතර්නෙට් සහ 25.78125 Gb / s තනි මංතීරුව 100GE LR4 සඳහා නිර්මාණය කර ඇත. ඒවා SFF-8402 සහ SFF-8472, SFF-8432, SFF-8431 සහ IEEE 802.3by 25GBASE-LR, FCC 47 CFR 15 වන කොටස, B පන්තිය, Telcordia GR-468-CORE සමඟ අනුකූල වේ.
  • 25Gb/s SFP28 SR 850nm 100m DDM VCSEL LC optical transceiver

    25Gb / s SFP28 SR 850nm 100m DDM VCSEL LC දෘෂ්‍ය සම්ප්‍රේෂකය

    SFP28 සම්ප්‍රේෂකය ඉතා සංයුක්ත දෘශ්‍ය සම්ප්‍රේෂක මොඩියුලයක් වන අතර 25Gbit / s අනුක්‍රමික PECL හෝ CML විද්‍යුත් දත්ත 25GBASE-SR ප්‍රමිතියට අනුකූල අනුක්‍රමික දෘශ්‍ය දත්ත බවට පරිවර්තනය කරයි. එය අධිවේගී ගබඩා ප්‍රදේශ ජාල, පරිගණක පොකුරු හරස් සම්බන්ධතාවය, අභිරුචි අධිවේගී දත්ත පයිප්ප සහ අන්තර් රැක් සම්බන්ධතාවය සඳහා නිර්මාණය කර ඇත. ඒවා SFF-8431, SFF-8432 සහ IEEE 802.3ae 25GBASE-LR සමඟ අනුකූල වේ.
  • 100Gb/s QSFP28 CWDM4 1310nm 2km DDM DFB optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 CWDM4 1310nm 2km DDM DFB ප්‍රකාශ සම්ප්‍රේෂකය

    100Gb / s QSFP28 CWDM4 යනු නාලිකා හතරකින් යුත්, ප්ලග් කළ හැකි, සමාන්තර දෘෂ්‍ය සම්ප්‍රේෂකයක් වන අතර 100G CWDM යෙදුම සඳහා FEC, ඩේටාසෙන්ටර් සහ ව්‍යවසාය ජාලකරණය සහ වෙනත් දෘශ්‍ය සම්බන්ධතා සමඟ නිර්මාණය කර ඇත. ඒවා SFF-8636 පිරිවිතර, IEEE 802.3ba 100GBASE-CLR4 / CWDM4 සහ Telcordia GR-468-CORE සමඟ අනුකූල වේ. දෘශ්‍ය සම්ප්‍රේෂකය RoHS හි අවශ්‍යතාවයට අනුකූල වේ.
  • 100Gb/s QSFP28 ER4 1310nm 40km DDM EML optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 ER4 1310nm 40km DDM EML දෘෂ්‍ය සම්ප්‍රේෂකය

    100Gb / s QSFP28 ER4 යනු නාලිකා හතරකින් යුත්, ප්ලග් කළ හැකි, සමාන්තර දෘශ්‍ය සම්ප්‍රේෂකයක් වන අතර ගිගාබිට් ඊතර්නෙට් යෙදුම් 100 ක් සඳහා නිර්මාණය කර ඇත. ඒවා SFF-8665 පිරිවිතර, IEEE 802.3bm 100GBASE-ER4 සහ Telcordia GR-468-CORE සමඟ අනුකූල වේ. දෘශ්‍ය සම්ප්‍රේෂකය RoHS හි අවශ්‍යතාවයට අනුකූල වේ.
  • 100GBASE-LR4 and 112GBASE-OTU4 QSFP28 Dual Rate 1310nm 100m DDM DML& PIN LC optical transceiver

    100GBASE-LR4 සහ 112GBASE-OTU4 QSFP28 ද්විත්ව අනුපාතය 1310nm 100m DDM DML සහ PIN LC ඔප්ටිකල් සම්ප්‍රේෂකය

    100Gb / s QSFP28 LR4 යනු නාලිකා හතරකින් යුත්, ප්ලග් කළ හැකි, සමාන්තර දෘශ්‍ය සම්ප්‍රේෂකයක් වන අතර ගිගාබිට් ඊතර්නෙට්, ඉන්ෆිනිබෑන්ඩ් ඊඩීආර්, එෆ්ඩීආර්, QDR යෙදුම් 100 ක් සඳහා නිර්මාණය කර ඇත. ඒවා SFF-8665 පිරිවිතර, IEEE 802.3bm 100GBASE-LR4 සහ Telcordia GR-468-CORE සමඟ අනුකූල වේ. දෘශ්‍ය සම්ප්‍රේෂකය RoHS හි අවශ්‍යතාවයට අනුකූල වේ.
  • 100Gb/s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM VCSEL MPO optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM VCSEL MPO දෘෂ්‍ය සම්ප්‍රේෂකය

    100Gb / s QSFP28 SR4 යනු a
    සිව්-නාලිකා, ප්ලග් කළ හැකි, සමාන්තර දෘෂ්‍ය සම්ප්‍රේෂකය සහ 100GBASE-SR4 සහ 100 ගිගාබිට් ඊතර්නෙට්, ඉන්ෆිනිබෑන්ඩ් ඊඩීආර්, එෆ්ඩීආර්, QDR යෙදුම් සඳහා නිර්මාණය කර ඇත. ඒවා SFF-8665 පිරිවිතර, IEEE 802.3bm 100GBASE-SR4 සහ Telcordia GR-468-CORE සමඟ අනුකූල වේ. දෘශ්‍ය සම්ප්‍රේෂකය RoHS හි අවශ්‍යතාවයට අනුකූල වේ.
  • 100Gb/s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM Dual Rate VCSEL MPO/MTP optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM ද්විත්ව අනුපාතය VCSEL MPO / MTP ප්‍රකාශ සම්ප්‍රේෂකය

    100Gb / s QSFP28 SR4 යනු a
    සිව්-නාලිකා, ප්ලග් කළ හැකි, සමාන්තර දෘශ්‍ය සම්ප්‍රේෂකය සහ ගිගාබිට් ඊතර්නෙට්, දත්ත මධ්‍යස්ථානය, ඉන්ෆිනිබෑන්ඩ් QDR, ඩීඩීආර්, එස්ඩීආර් සහ සීපීආර්අයි 10 යෙදුම් 100 ක් සඳහා නිර්මාණය කර ඇත. ඒවා QSFP28 MSA අනුකූල, IEEE 802.3bm සමඟ අනුකූල වේ. දෘශ්‍ය සම්ප්‍රේෂකය RoHS-6 හි අවශ්‍යතාවයට අනුකූල වේ.
  • 100GBASE-LR4 and 112GBASE-OTU4 QSFP28 Dual Rate 1310nm 100m DDM DML& PIN LC optical transceiver

    100GBASE-LR4 සහ 112GBASE-OTU4 QSFP28 ද්විත්ව අනුපාතය 1310nm 100m DDM DML සහ PIN LC ඔප්ටිකල් සම්ප්‍රේෂකය

    100Gb / s QSFP28 LR4 යනු නාලිකා හතරකින් යුත්, ප්ලග් කළ හැකි, සමාන්තර දෘශ්‍ය සම්ප්‍රේෂකයක් වන අතර ගිගාබිට් ඊතර්නෙට් 100, OTN OTU4 4I1-9D1F, CPRI 10 යෙදුම් සඳහා නිර්මාණය කර ඇත. ඒවා IEEE P802.3ba සහ OTU4 4I1-9D1F ප්‍රමිතියට අනුකූල වේ. දෘශ්‍ය සම්ප්‍රේෂකය RoHS හි අවශ්‍යතාවයට අනුකූල වේ.
  • 100Gb/s QSFP28 PSM4 1310nm 10km DDM DFB optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 PSM4 1310nm 10km DDM DFB ප්‍රකාශ සම්ප්‍රේෂකය

    100Gb / s QSFP28 PSM4 යනු නාලිකා හතරකින් යුත්, ප්ලග් කළ හැකි, සමාන්තර දෘශ්‍ය සම්ප්‍රේෂකයක් වන අතර 100GBASE-PSM4 සහ 100G ඊතර්නෙට්, ඉන්ෆිනිබෑන්ඩ් ඩීඩීආර්, ඊඩීආර් යෙදුම් සඳහා නිර්මාණය කර ඇත. ඒවා SFF-8636 පිරිවිතර, IEEE 802.3bm 100GBASE-PSM4 සහ Telcordia GR-468-CORE සමඟ අනුකූල වේ. දෘශ්‍ය සම්ප්‍රේෂකය RoHS හි අවශ්‍යතාවයට අනුකූල වේ.
  • 100Gb/s QSFP28 PSM4 1310nm 500m DDM DFB optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 PSM4 1310nm 500m DDM DFB ප්‍රකාශ සම්ප්‍රේෂකය

    100Gb / s QSFP28 PSM4 යනු නාලිකා හතරකින් යුත්, ප්ලග් කළ හැකි, සමාන්තර දෘශ්‍ය සම්ප්‍රේෂකයක් වන අතර 100GBASE-PSM4 සහ 100G ඊතර්නෙට්, ඉන්ෆිනිබෑන්ඩ් ඩීඩීආර්, ඊඩීආර් යෙදුම් සඳහා නිර්මාණය කර ඇත. ඒවා SFF-8636 පිරිවිතර, IEEE 802.3bm 100GBASE-PSM4 සහ Telcordia GR-468-CORE සමඟ අනුකූල වේ. දෘශ්‍ය සම්ප්‍රේෂකය RoHS හි අවශ්‍යතාවයට අනුකූල වේ.
  • 100Gb/s QSFP28 PSM4 1310nm 2km DDM DFB optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 PSM4 1310nm 2km DDM DFB ප්‍රකාශ සම්ප්‍රේෂකය

    100Gb / s QSFP28 PSM4 යනු නාලිකා හතරකින් යුත්, ප්ලග් කළ හැකි, සමාන්තර දෘශ්‍ය සම්ප්‍රේෂකයක් වන අතර එය 00GBASE-PSM4 සහ 100G ඊතර්නෙට්, ඉන්ෆිනිබෑන්ඩ් ඩීඩීආර්, ඊඩීආර් යෙදුම් සඳහා නිර්මාණය කර ඇත. ඒවා SFF-8636 පිරිවිතර, IEEE 802.3bm 100GBASE-PSM4 සහ Telcordia GR-468-CORE සමඟ අනුකූල වේ. දෘශ්‍ය සම්ප්‍රේෂකය RoHS හි අවශ්‍යතාවයට අනුකූල වේ.
  • 10Gb/s SFP+ 1270nm/1330nm 10km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + 1270nm / 1330nm 10km DDM DFB LC දෘශ්‍ය සම්ප්‍රේෂකය

    10Gb / s SFP + BIDI 10GBASE-BX ඊතර්නෙට් සම්බන්ධක සඳහා භාවිතා කිරීම සඳහා නිර්මාණය කර ඇත. ඒවා SFF-8431, SFF-8432, IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW, SFF-8472 සහ SFP + MSA, FCC 47 CFR 15 වන කොටස, B පන්තිය සහ ටෙල්කෝඩියා GR-468-CORE සමඟ අනුකූල වේ. දෘශ්‍ය සම්ප්‍රේෂකය RoHS අවශ්‍යතාවයට අනුකූල වේ.
12 ඊළඟ> >> පිටුව 1/2