page_banner

නිෂ්පාදන

  • 40Gb/s QSFP+ CWDM 40km DDM Duplex LC optical transceiver

    40Gb / s QSFP + CWDM 40km DDM Duplex LC optical transceiver

    40Gb / s 40km QSFP + Transceiver යනු කිලෝමීටර 40 ක දෘශ්‍ය සන්නිවේදන යෙදුම් සඳහා නිර්මාණය කර ඇති සම්ප්‍රේෂක මොඩියුලයකි. මෙම සැලසුම IEEE P802.3ba ප්‍රමිතියේ 40GBASE-ER4 හා QSFP බහු ප්‍රභව ගිවිසුමට (MSA) අනුකූල වේ.
  • 40Gb/s QSFP+ 1310nm 2km DDM Duplex LC optical transceiver

    40Gb / s QSFP + 1310nm 2km DDM Duplex LC optical transceiver

    40Gb / s 2km QSFP + Transceiver යනු 40GBASE-LR4, InfiniBand QDR සහ DDR අන්තර් සම්බන්ධතා සහ 40G ටෙලිකොම් සම්බන්ධතා යෙදුම් සඳහා නිර්මාණය කර ඇති සම්ප්‍රේෂක මොඩියුලයකි. මෙම සැලසුම IEEE P802.3ba ප්‍රමිතියේ 40GBASE-LR4 සහ QSFP බහු ප්‍රභව ගිවිසුම (MSA) සහ QDR / DDR Infiniband දත්ත අනුපාතයන්ට අනුකූල වේ.
  • 40Gb/s QSFP+ SR 850nm 100m DDM MTP/MPO optical transceiver

    40Gb / s QSFP + SR 850nm 100m DDM MTP / MPO දෘෂ්‍ය සම්ප්‍රේෂකය

    QSFP + සම්ප්‍රේෂක මොඩියුලයන් සමාන්තර බහුමාධ්‍ය තන්තු හරහා තත්පරයට ගිගාබිට් 40 ක සම්බන්ධතාවයක් සඳහා නිර්මාණය කර ඇති අතර තත්පරයට ගිගාබිට් 4 10 ක් දක්වා කඩාවැටීමද ඇතුළත් වේ. ඒවා QSFP + MSA සහ IEEE 802.3ba, 40GBASE-SR4 සහ IEEE 802.3ba 10GBASE-SR සමඟ අනුකූල වේ. QSFP + MSA මගින් නිශ්චිතව දක්වා ඇති පරිදි ඩිජිටල් රෝග විනිශ්චය කාර්යයන් I2C අතුරුමුහුණතක් හරහා ලබා ගත හැකිය. 
  • 40Gb/s QSFP+ LR 1310nm 10km DDM Duplex LC optical transceiver

    40Gb / s QSFP + LR 1310nm 10km DDM Duplex LC optical transceiver

    40Gb / s 10km QSFP + Transceiver යනු 10Km දෘශ්‍ය සන්නිවේදන යෙදුම් සඳහා නිර්මාණය කර ඇති සම්ප්‍රේෂක මොඩියුලයකි. මෙම සැලසුම IEEE P802.3ba ප්‍රමිතියේ 40GBASE-LR4 හා QSFP බහු ප්‍රභව ගිවිසුමට (MSA) අනුකූල වේ.