page_banner

නිෂ්පාදන

25Gb / s SFP28 BIDI 1270nm / 1330nm 10km

කෙටි විස්තරය:

SFP28 සම්ප්‍රේෂක 25.78 Gb / s දත්ත අනුපාතය දක්වා සහ කිලෝමීටර 10 ක සම්බන්ධක දිග දක්වා ඊතර්නෙට් සම්බන්ධක සඳහා භාවිතා කිරීම සඳහා නිර්මාණය කර ඇත. ඒවා SFF-8472 ට අනුකූල වන අතර SFF-8432 සමඟ අනුකූල වන අතර SFF-8431 හි අදාළ කොටස් වේ. දෘශ්‍ය සම්ප්‍රේෂකය RoHS හි අවශ්‍යතාවයට අනුකූල වේ.


නිෂ්පාදන විස්තර

නිෂ්පාදනය විස්තරය

SFP28 සම්ප්‍රේෂක 25.78 Gb / s දත්ත අනුපාතය දක්වා සහ කිලෝමීටර 10 ක සම්බන්ධක දිග දක්වා ඊතර්නෙට් සම්බන්ධක සඳහා භාවිතා කිරීම සඳහා නිර්මාණය කර ඇත. ඒවා SFF-8472 ට අනුකූල වන අතර SFF-8432 සමඟ අනුකූල වන අතර SFF-8431 හි අදාළ කොටස් වේ. දෘශ්‍ය සම්ප්‍රේෂකය RoHS හි අවශ්‍යතාවයට අනුකූල වේ.

නිෂ්පාදන විශේෂාංගය

25.78125Gb / s අනුක්‍රමික දෘශ්‍ය අතුරුමුහුණත සඳහා සහය දක්වයි

SMF මත කිලෝමීටර 10 ක් දක්වා සම්ප්‍රේෂණය

සිසිල් නොකළ DFB ලේසර් සහ PIN ග්‍රාහකය

උණුසුම් ප්ලග් කළ හැකි SFP28 අඩිපාර

බිල්ට් ඩිජිටල් රෝග විනිශ්චය කාර්යයන්

තනි + 3.3V බල සැපයුම

බලශක්ති පරිභෝජනය 1.3 W ට අඩු

මෙහෙයුම් අවස්ථා උෂ්ණත්වය: -40 ~ + 85°සී

සම්ප්‍රේෂක සහ ග්‍රාහක නාලිකාවේ අභ්‍යන්තර සීඩීආර්

CDR බයිපාස් සඳහා සහය දක්වන්න

සිම්ප්ලෙක්ස් එල්සී සම්බන්ධකය සහිත එස්එෆ්පී 28 එම්එස්ඒ පැකේජය, ද්වි-දිශානුගත

අයදුම්පත

25GBASE-BX 25G ඊතර්නෙට්

25.78125 Gb / s තනි මංතීරුව 100GE LR4

වෙනත් දෘශ්‍ය සබැඳි

නිෂ්පාදන පිරිවිතර

පරාමිතිය දත්ත පරාමිතිය දත්ත
ආකෘති සාධකය එස්එෆ්පී 28 තරංග ආයාමය 1270nm / 1330nm
උපරිම දත්ත අනුපාතය 25.78125 Gbps උපරිම සම්ප්‍රේෂණ දුර 10KM
සම්බන්ධකය LC සිම්ප්ලෙක්ස් මාධ්ය එස්.එම්
සම්ප්‍රේෂක වර්ගය 1270nm DFB

1330nm DFB

ලබන්නා වර්ගය පින්ටියා
රෝග නිර්ණය ඩීඩීඑම් සහාය උෂ්ණත්ව පරාසය 0 සිට 70 ° C /

-40 ° C ~ + 85. C.

TX බලය -5 ~ + 2dBm ලබන්නාගේ සංවේදීතාව <-13dBm
<-13dBm බල පරිභෝජනය 3.5W වඳවීමේ අනුපාතය

3.5dB

1

තත්ත්ව පරීක්ෂණය

2

TX / RX සං al ා තත්ත්ව පරීක්ෂාව

3

අනුපාත පරීක්ෂා කිරීම

4

දෘශ්‍ය වර්ණාවලි පරීක්ෂණ

5

සංවේදීතාව පරීක්ෂා කිරීම

6

විශ්වසනීයත්වය සහ ස්ථායිතාව පරීක්ෂා කිරීම

අවසාන මුහුණත පරීක්ෂා කිරීම

xinfu

තත්ත්ව සහතිකය

safd (2)

CE සහතිකය

safd (3)

ඊඑම්සී වාර්තාව

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 25Gb / s SFP28 SR 850nm 100m DDM VCSEL LC දෘෂ්‍ය සම්ප්‍රේෂකය