page_banner

නිෂ්පාදන

  • 25Gb/s SFP28 LR 1310nm 10km DDM DFB LC optical transceiver

    25Gb / s SFP28 LR 1310nm 10km DDM DFB LC දෘශ්‍ය සම්ප්‍රේෂකය

    SFP28 සම්ප්‍රේෂක යනු ඉහළ කාර්යසාධනයක්, 25Gbps දත්ත අනුපාතයකට සහාය වන පිරිවැය effective ලදායී මොඩියුල සහ SMF හි උපරිම සම්බන්ධක දිග කිලෝමීටර 10 කි. එය 25GBASE-LR ඊතර්නෙට් සහ 25.78125 Gb / s තනි මංතීරුව 100GE LR4 සඳහා නිර්මාණය කර ඇත. ඒවා SFF-8402 සහ SFF-8472, SFF-8432, SFF-8431 සහ IEEE 802.3by 25GBASE-LR, FCC 47 CFR 15 වන කොටස, B පන්තිය, Telcordia GR-468-CORE සමඟ අනුකූල වේ.
  • 25Gb/s SFP28 CWDM 40km DDM EML Duplex LC optical transceiver

    25Gb / s SFP28 CWDM 40km DDM EML Duplex LC optical transceiver

    SFP28 සම්ප්‍රේෂක 25.78 Gb / s දත්ත අනුපාතය සහ 40KM සම්බන්ධක දිග දක්වා ඊතර්නෙට් සම්බන්ධක සඳහා භාවිතා කිරීම සඳහා නිර්මාණය කර ඇත. ඒවා SFF-8472 ට අනුකූල වන අතර SFF-8432 සමඟ අනුකූල වන අතර SFF-8431 හි අදාළ කොටස් වේ. දෘශ්‍ය සම්ප්‍රේෂකය RoHS හි අවශ්‍යතාවයට අනුකූල වේ.
  • 25Gb/s SFP28 LAN-WDM 10km DDM EML Duplex LC optical transceiver

    25Gb / s SFP28 LAN-WDM 10km DDM EML Duplex LC optical transceiver

    SFP28 LAN-WDM මොඩියුලය SFF-8431, SFF-8432 සහ IEEE 802.3CC 25GBASE-ER සමඟ අනුකූල වේ. SFF-8472 හි නිශ්චිතව දක්වා ඇති පරිදි ඩිජිටල් රෝග විනිශ්චය කාර්යයන් ද්වි-වයර් අනුක්‍රමික අතුරු මුහුණතක් හරහා ලබා ගත හැකිය. දෘශ්‍ය සම්ප්‍රේෂකය RoHS අවශ්‍යතාවයට අනුකූල වේ.
  • 25Gb/s SFP28 LAN-WDM 40km DDM EML Duplex LC optical transceiver

    25Gb / s SFP28 LAN-WDM 40km DDM EML Duplex LC optical transceiver

    SFP28 LAN-WDM මොඩියුලය SFF-8431, SFF-8432 සහ IEEE 802.3CC 25GBASE-ER සමඟ අනුකූල වේ. SFF-8472 හි නිශ්චිතව දක්වා ඇති පරිදි ඩිජිටල් රෝග විනිශ්චය කාර්යයන් ද්වි-වයර් අනුක්‍රමික අතුරු මුහුණතක් හරහා ලබා ගත හැකිය. දෘශ්‍ය සම්ප්‍රේෂකය RoHS අවශ්‍යතාවයට අනුකූල වේ.
  • 25Gb/s SFP28 SR 850nm 100m DDM VCSEL LC optical transceiver

    25Gb / s SFP28 SR 850nm 100m DDM VCSEL LC දෘෂ්‍ය සම්ප්‍රේෂකය

    SFP28 සම්ප්‍රේෂකය ඉතා සංයුක්ත දෘශ්‍ය සම්ප්‍රේෂක මොඩියුලයක් වන අතර 25Gbit / s අනුක්‍රමික PECL හෝ CML විද්‍යුත් දත්ත 25GBASE-SR ප්‍රමිතියට අනුකූල අනුක්‍රමික දෘශ්‍ය දත්ත බවට පරිවර්තනය කරයි. එය අධිවේගී ගබඩා ප්‍රදේශ ජාල, පරිගණක පොකුරු හරස් සම්බන්ධතාවය, අභිරුචි අධිවේගී දත්ත පයිප්ප සහ අන්තර් රැක් සම්බන්ධතාවය සඳහා නිර්මාණය කර ඇත. ඒවා SFF-8431, SFF-8432 සහ IEEE 802.3ae 25GBASE-LR සමඟ අනුකූල වේ.
  • 25Gb/s SFP28 BIDI 1270nm/1330nm 10km

    25Gb / s SFP28 BIDI 1270nm / 1330nm 10km

    SFP28 සම්ප්‍රේෂක 25.78 Gb / s දත්ත අනුපාතය දක්වා සහ කිලෝමීටර 10 ක සම්බන්ධක දිග දක්වා ඊතර්නෙට් සම්බන්ධක සඳහා භාවිතා කිරීම සඳහා නිර්මාණය කර ඇත. ඒවා SFF-8472 ට අනුකූල වන අතර SFF-8432 සමඟ අනුකූල වන අතර SFF-8431 හි අදාළ කොටස් වේ. දෘශ්‍ය සම්ප්‍රේෂකය RoHS හි අවශ්‍යතාවයට අනුකූල වේ.
  • 25Gb/s SFP28 CWDM 10km DDM EML Duplex LC optical transceiver

    25Gb / s SFP28 CWDM 10km DDM EML Duplex LC optical transceiver

    SFP28 සම්ප්‍රේෂක 25.78 Gb / s දත්ත අනුපාතය සහ කිලෝමීටර 10 ක සම්බන්ධක දිග දක්වා ඊතර්නෙට් සම්බන්ධක සඳහා භාවිතා කර ඇත. ඒවා SFF-8472 ට අනුකූල වන අතර SFF-8432 සමඟ අනුකූල වන අතර SFF-8431 හි අදාළ කොටස් වේ. දෘශ්‍ය සම්ප්‍රේෂකය RoHS හි අවශ්‍යතාවයට අනුකූල වේ.