page_banner

නිෂ්පාදන

  • 1.25Gb/s SFP 1490nm/1550nm 80km DDM Simplex LC optical transceiver

    1.25Gb / s SFP 1490nm / 1550nm 80km DDM Simplex LC optical transceiver

    සම්ප්‍රේෂක යනු ඊතර්නෙට්, ෆයිබර් චැනල්, මෙට්‍රෝ / ඇක්සස් නෙට්වර්ක් යෙදුම සඳහා නිර්මාණය කර ඇත. සම්ප්‍රේෂක මොඩියුලය IEEE802.3Z සහ SFF-8472 සමඟ අනුකූල වේ. එය RoHS හි අවශ්‍යතාවයට අනුකූල වේ.
  • 1.25Gb/s SFP 1310nm/1550nm 40km DDM Simplex LC optical transceiver

    1.25Gb / s SFP 1310nm / 1550nm 40km DDM Simplex LC optical transceiver

    සම්ප්‍රේෂක යනු ඊතර්නෙට්, ෆයිබර් චැනල්, මෙට්‍රෝ / ඇක්සස් නෙට්වර්ක් යෙදුම සඳහා නිර්මාණය කර ඇත. සම්ප්‍රේෂක මොඩියුලය IEEE802.3Z සහ SFF-8472 සමඟ අනුකූල වේ. එය RoHS හි අවශ්‍යතාවයට අනුකූල වේ.
  • 1.25Gb/s SFP 1310nm/1550nm 20km DDM Simplex LC optical transceiver

    1.25Gb / s SFP 1310nm / 1550nm 20km DDM Simplex LC optical transceiver

    සම්ප්‍රේෂක යනු ඊතර්නෙට්, ෆයිබර් චැනල්, මෙට්‍රෝ / ඇක්සස් නෙට්වර්ක් යෙදුම සඳහා නිර්මාණය කර ඇත. සම්ප්‍රේෂක මොඩියුලය IEEE802.3Z සහ SFF-8472 සමඟ අනුකූල වේ. එය RoHS හි අවශ්‍යතාවයට අනුකූල වේ.
  • 1.25Gb/s SFP CWDM 120km DDM Duplex LC optical transceiver

    1.25Gb / s SFP CWDM 120km DDM Duplex LC optical transceiver

    සම්ප්‍රේෂකය යනු ඊතර්නෙට්, ෆයිබර් චැනල්, සීඩබ්ලිව්ඩීඑම් නෙට්වර්ක්ස් යෙදුම සඳහා නිර්මාණය කර ඇත. සම්ප්‍රේෂක මොඩියුලය IEEE802.3Z සහ SFF-8472 සමඟ අනුකූල වේ. එය RoHS හි අවශ්‍යතාවයට අනුකූල වේ.
  • 1.25Gb/s SFP CWDM 80km DDM Duplex LC optical transceiver

    1.25Gb / s SFP CWDM 80km DDM Duplex LC optical transceiver

    සම්ප්‍රේෂකය යනු ඊතර්නෙට්, ෆයිබර් චැනල්, සීඩබ්ලිව්ඩීඑම් නෙට්වර්ක්ස් යෙදුම සඳහා නිර්මාණය කර ඇත. සම්ප්‍රේෂක මොඩියුලය IEEE802.3Z සහ SFF-8472 සමඟ අනුකූල වේ. එය RoHS හි අවශ්‍යතාවයට අනුකූල වේ.
  • 1.25Gb/s SFP CWDM 40km DDM Duplex LC optical transceiver

    1.25Gb / s SFP CWDM 40km DDM Duplex LC optical transceiver

    සම්ප්‍රේෂකය යනු ඊතර්නෙට්, ෆයිබර් චැනල්, සීඩබ්ලිව්ඩීඑම් නෙට්වර්ක්ස් යෙදුම සඳහා නිර්මාණය කර ඇත. සම්ප්‍රේෂක මොඩියුලය IEEE802.3Z සහ SFF-8472 සමඟ අනුකූල වේ. එය RoHS හි අවශ්‍යතාවයට අනුකූල වේ.
  • 1.25Gb/s SFP 850nm 550m DDM Duplex LC optical transceiver

    1.25Gb / s SFP 850nm 550m DDM Duplex LC optical transceiver

    සම්ප්‍රේෂක යනු ඊතර්නෙට්, ෆයිබර් චැනල්, මෙට්‍රෝ / ඇක්සස් නෙට්වර්ක් යෙදුම සඳහා නිර්මාණය කර ඇත. සම්ප්‍රේෂක මොඩියුලය IEEE802.3Z සහ SFF-8472 සමඟ අනුකූල වේ. එය RoHS හි අවශ්‍යතාවයට අනුකූල වේ.
  • 1.25Gb/s SFP 1310nm 20km DDM Duplex LC optical transceiver

    1.25Gb / s SFP 1310nm 20km DDM Duplex LC optical transceiver

    සම්ප්‍රේෂක යනු ඊතර්නෙට්, ෆයිබර් චැනල්, මෙට්‍රෝ / ඇක්සස් නෙට්වර්ක් යෙදුම සඳහා නිර්මාණය කර ඇත. සම්ප්‍රේෂක මොඩියුලය IEEE802.3Z සහ SFF-8472 සමඟ අනුකූල වේ. එය RoHS හි අවශ්‍යතාවයට අනුකූල වේ.
  • 1.25Gb/s SFP 1310nm 40km DDM Duplex LC optical transceiver

    1.25Gb / s SFP 1310nm 40km DDM Duplex LC optical transceiver

    සම්ප්‍රේෂක යනු ඊතර්නෙට්, ෆයිබර් චැනල්, මෙට්‍රෝ / ඇක්සස් නෙට්වර්ක් යෙදුම සඳහා නිර්මාණය කර ඇත. සම්ප්‍රේෂක මොඩියුලය IEEE802.3Z සහ SFF-8472 සමඟ අනුකූල වේ. එය RoHS හි අවශ්‍යතාවයට අනුකූල වේ.
  • 1.25Gb/s SFP 1550nm 40km DDM Duplex LC optical transceiver

    1.25Gb / s SFP 1550nm 40km DDM Duplex LC optical transceiver

    සම්ප්‍රේෂක යනු ඊතර්නෙට්, ෆයිබර් චැනල්, මෙට්‍රෝ / ඇක්සස් නෙට්වර්ක් යෙදුම සඳහා නිර්මාණය කර ඇත. සම්ප්‍රේෂක මොඩියුලය IEEE802.3Z සහ SFF-8472 සමඟ අනුකූල වේ. එය RoHS හි අවශ්‍යතාවයට අනුකූල වේ.
  • 1.25Gb/s SFP 1550nm 80km DDM Duplex LC optical transceiver

    1.25Gb / s SFP 1550nm 80km DDM Duplex LC optical transceiver

    සම්ප්‍රේෂක යනු ඊතර්නෙට්, ෆයිබර් චැනල්, මෙට්‍රෝ / ඇක්සස් නෙට්වර්ක් යෙදුම සඳහා නිර්මාණය කර ඇත. සම්ප්‍රේෂක මොඩියුලය IEEE802.3Z සහ SFF-8472 සමඟ අනුකූල වේ. එය RoHS හි අවශ්‍යතාවයට අනුකූල වේ.
  • 1.25Gb/s SFP 1550nm 120km DDM Duplex LC optical transceiver

    1.25Gb / s SFP 1550nm 120km DDM Duplex LC optical transceiver

    සම්ප්‍රේෂක යනු ඊතර්නෙට්, ෆයිබර් චැනල්, මෙට්‍රෝ / ඇක්සස් නෙට්වර්ක් යෙදුම සඳහා නිර්මාණය කර ඇත. සම්ප්‍රේෂක මොඩියුලය IEEE802.3Z සහ SFF-8472 සමඟ අනුකූල වේ. එය RoHS හි අවශ්‍යතාවයට අනුකූල වේ.
12 ඊළඟ> >> පිටුව 1/2