page_banner

නිෂ්පාදන

100Gb / s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM ද්විත්ව අනුපාතය VCSEL MPO / MTP ප්‍රකාශ සම්ප්‍රේෂකය

කෙටි විස්තරය:

100Gb / s QSFP28 SR4 යනු a
සිව්-නාලිකා, ප්ලග් කළ හැකි, සමාන්තර දෘශ්‍ය සම්ප්‍රේෂකය සහ ගිගාබිට් ඊතර්නෙට්, දත්ත මධ්‍යස්ථානය, ඉන්ෆිනිබෑන්ඩ් QDR, ඩීඩීආර්, එස්ඩීආර් සහ සීපීආර්අයි 10 යෙදුම් 100 ක් සඳහා නිර්මාණය කර ඇත. ඒවා QSFP28 MSA අනුකූල, IEEE 802.3bm සමඟ අනුකූල වේ. දෘශ්‍ය සම්ප්‍රේෂකය RoHS-6 හි අවශ්‍යතාවයට අනුකූල වේ.


නිෂ්පාදන විස්තර

නිෂ්පාදනය විස්තරය

100G QSFP28 සෑම දිශාවකටම දත්ත මංතීරු හතරක් 100Gb / s කලාප පළල සමඟ ඒකාබද්ධ කරයි. සෑම මංතීරුවකටම OM4 තන්තු භාවිතයෙන් මීටර් 100 ක් දක්වා සම්ප්‍රේෂණ දුර 28Gb / s දක්වා ක්‍රියා කළ හැකිය.

නිෂ්පාදන විශේෂාංගය

එක් නාලිකාවකට දත්ත අනුපාතය 28Gb / s දක්වා

උණුසුම් ප්ලග් කළ හැකි QSFP28 ආකෘති සාධකය

නාලිකා 4 ක් 850nm VCSEL අරාව සහ PIN ඡායාරූප අනාවරක අරාව

නඩත්තු උෂ්ණත්වය: -20 සිට 75

බිල්ට් ඩිජිටල් රෝග විනිශ්චය කාර්යයන්

තනි + 3.3V බල සැපයුම

අඩු බලශක්ති පරිභෝජනය <3.5 W.

අයදුම්පත

රාක්කයට රාක්කය

දත්ත මධ්යස්ථානය

ඉන්ෆිනිබෑන්ඩ් QDR, DDR සහ SDR

100G ඊතර්නෙට්

CPRI 10

නිෂ්පාදන පිරිවිතර

පරාමිතිය

දත්ත

පරාමිතිය

දත්ත

ආකෘති සාධකය

QSFP28

තරංග ආයාමය

850nm

උපරිම දත්ත අනුපාතය

103.1 Gbps

උපරිම සම්ප්‍රේෂණ දුර

100m @ OM4

සම්බන්ධකය

MTP / MPO

මාධ්ය

එම්.එම්.එෆ්

සම්ප්‍රේෂක වර්ගය

VCSEL 850nm

ලබන්නා වර්ගය

PIN අංකය

රෝග නිර්ණය

ඩීඩීඑම් සහාය

උෂ්ණත්ව පරාසය

-20 සිට 70 ° C (32 සිට 158 ° F)

TX සෑම මංතීරුවකටම බලය දෙන්න

-8.4 ~ 2.4dBm

ලබන්නාගේ සංවේදීතාව

<-9.2dBm

<-9.2dBm

බල පරිභෝජනය

3.5W

වඳවීමේ අනුපාතය

3dB

1

තත්ත්ව පරීක්ෂණය

2

TX / RX සං al ා තත්ත්ව පරීක්ෂාව

3

අනුපාත පරීක්ෂා කිරීම

4

දෘශ්‍ය වර්ණාවලි පරීක්ෂණ

5

සංවේදීතාව පරීක්ෂා කිරීම

6

විශ්වසනීයත්වය සහ ස්ථායිතාව පරීක්ෂා කිරීම

අවසාන මුහුණත පරීක්ෂා කිරීම

xinfu

තත්ත්ව සහතිකය

safd (2)

CE සහතිකය

safd (3)

ඊඑම්සී වාර්තාව

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 100Gb / s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM VCSEL MPO දෘෂ්‍ය සම්ප්‍රේෂකය