100Gb/S QSFP28 SR4 850nm 100m DDM VCSEL MPO Optical Transceiver
100Gb/S QSFP28 CWDM4 1310nm 2km DDM DFB Optical Transceiver
155Mb/S SFP 1310nm/1550nm 20km DDM Simplex LC Optical Transceiver

අපේ ව්‍යාපෘති

උසස් ජාත්‍යන්තර නිෂ්පාදන තාක්ෂණය සහ උසස් තත්ත්වයේ

අපි ගැන
_W2A2318

2014 දී ආරම්භ කරන ලද ටොප්ටිකොම් යනු ඉහළ දෘෂ්ටි සන්නිවේදනයයි. මෙය අපගේ දැක්ම වන අතර එය ආරම්භ වූ දා සිට අපට මඟ පෙන්වීම හා ආනුභාවය ලබා දුන්නේය. වසර 5 කට වැඩි වේගවත් වර්ධනයකින් පසු, උසස් තත්ත්වයේ සහ විශ්වාසදායක සම්ප්‍රේෂකයක් ලබා දීමෙන් ලොව පුරා වේගවත් හා ආරක්ෂිත ජාලයක් ගොඩනැගීමට අපි උදව් කර ඇත්තෙමු.
100G QSFP28 / CFPx, 25G SFP28, 10G SFP +, GPON ONU, OLT ect වැනි විවිධාකාර අනුකූල OEM- අනුකූල සම්ප්‍රේෂකය අපි ලබා දෙන්නෙමු. උපායමාර්ගික නිෂ්පාදන සමඟ ඔබේ වෙළඳපල කොටස වේගවත් කිරීමට ඔබට උපකාරී වන පරිදි නවීනතම නිෂ්පාදන ඔබට ලබා දීමට හැකි වන පරිදි අපි තාක්ෂණික වර්ධනයන් කෙරෙහි අවධානය යොමු කර පසු විපරම් කරමු.

තවත් බලන්න